Balsam

Fryzjer dziecięcy Warszawa Możliwość komentowania Balsam została wyłączona 59
Balsam
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Balsam
Kiedy jest lato każda z dziewczyn myśli tylko by jechać na plaże, wskoczyć w jakieś bikini. Jednak jak można je założyć jeśli nasza skora nie jest zadbana i widać zaniedbanie jej. Żeby tego uniknąć trzeba używać kremów nawilżających. Jeśli nie będzie się ich używać na skórze będą widoczne białe naskórki, które nie wygadają dobrze. Kremy można używać na noc, na dzień po każdej kąpieli. Teraz jednak kremy maja także kolory i zapachy. Są one tylko dodatkiem, które mogą zdziałać cuda. Kolor nic nie daje. Jednak zapach wiele. Po długim czasie używania jednego kremu czy balsamu, który ma zapach brzoskwini czy wiśni sami będziemy tak pachnieć. Inni także zaczną to czuć. Wybierając balsam musimy sprawdzić czy na któryś z składników nie jesteśmy uczuleni, nie robi nam się skóra czerwona albo drobne krostki na ciele. Balsam do ciała może być także opalizujący. Jeśli w lato nie chcemy być bardzo blade można takiego użyć, tylko trzeba pamiętać o tym by całe ciało nim smarować a nie tylko nogi bo będzie widać różnice i nie będzie to wyglądało estetycznie.

Każda kobieta, a nawet mężczyźni chcą ładnie pachnieć. Zapach przyciąga zmysły drugiej osoby. Dodatkowo dzięki niemu jesteśmy bardziej ponętni. Dlatego powinniśmy wybrać kosmetyk najlepszy dla nas. Wybierając perfumy, dezodorant czy wodę toaletowa musimy pamiętać o tym że zapach który będziemy na sobie nosili dopiero po kilku minutach od sprawdzenia go będzie właściwy. Jeśli chcemy używać tych trzech produktów muszą one być jednej firmy. Trzeba pamiętać, ze dezodorant stosuje się tylko pod pachy. Utrzymuje on się nam do 8 godzin. Możemy wybrać czy chcemy dezodorant w kulce czy w aerozolu. Woda toaletowa utrzymuje nam się znacznie krócej niż dezodorant. Trwa on mniej więcej 2 godziny. Jeśli chcemy b zapach utrzymywał się dłużej trzeba co jakiś czas się psikać. Powinniśmy sobie z psikać nadgarstki, dekolt, miejsca za uszami i w zgięciach łokci. Woda toaletowa jest sprzedawana w szklanych kolorowych buteleczkach co dodatkowo dodaje wodzie atrakcyjności. Perfumy mają takie same opakowania co wody. Nimi psika się w takie same miejsca, ale ich trwałość jest dłuższa.

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top