Balsam Johnson

Zlotarybka Możliwość komentowania Balsam Johnson została wyłączona 43
Balsam Johnson
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Balsam Johnson (6)Tak. Zdecydowanie lubię dobrze wyglądać i dobrze się czuć. Nie dla kogoś a tylko i wyłącznie dla siebie. No ok, jeśli przy okazji ktoś powie mi miłe słowa czuję się doceniona i uśmiecham się całą buzią.
Od zawsze o siebie dbałam. O to, żeby włosy były zdrowe. Nie muszą być ułożone równo, od linijki. Chodzi o to by lśniły i nie były poniszczone, czy popalone. Odkąd znalazłam pasujący do nich szampon i odżywkę nie wyobrażam sobie bez  nich żadnego wyjazdu.
Dalej cera. Nie używam prawie żadnych malowideł, czasem przed randką machnę rzęsy tuszem, stawiam raczej na naturalność. Cera powinna być dobrze nawilżona i nie może być szara. Mam to dzięki i mojemu ulubionemu kremowi.
I przede wszystkim skóra. Bardzo długo nie mogłam znaleźć odpowiednich kosmetyków do mojej skóry. Ani pod prysznic ani  już po, do nawilżenia. Zawsze moje ciało było wysuszone. Ostatnio przyjaciółką  pokazała mi swoje odkrycie – balsam Johnson. Nie sądziłam, że tak zrewolucjonizuje moją skórę 🙂 Idealnie nawilża moje ciało, długo zostaje na skórze i pozostawia przyjemną mgiełkę zapachową.

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top