Długie czy krótkie włosy?

Kosmetyki Możliwość komentowania Długie czy krótkie włosy? została wyłączona 181

Fryzury damskie i fryzury męskie charakteryzują się głównie ogromną różnorodnością . Najprościej można je podzielić na proste, falowane, kręcone, długie, średniej długości i krótkie. Do tego odpowiednie wymodelowanie i stylizacja. Fryzury zazwyczaj dostosowane są do naszej osobowości. Sami je wybieramy i tworzymy nie zdajać sobie nawet z tego sprawy. Jeśli chodzi o kobiety to można tak w przybliżeniu powiedzieć, że więcej jest kobiet z włosami długimi i średniej długości, a nie krótkiej. Wręcz odwrotnie jest z mężczyznami, ponieważ więcej jest facetów w krótkimi włosami niż z długimi lub średniej długości. Jeśli chodzi o wspólne fryzury to mamy tu do czynienia z wieloma zapożyczeniami w oby dwie strony. Kobiety często mają krótkie włosy, a mężczyźni długie i średnio długie. Czy ktoś ma coś przeciw? Naprawdę rzadko się zdarza żeby ktoś miał coś przeciwko takim zapożyczeniom. Czy więc jesteśmy za? Można by powiedzieć, że tak jednak są takie fryzury damskie i fryzury męskie, które sprawiają, że jesteśmy bardziej przeciw niż za.

Nie chodzi tu o same fryzury, tylko o sposób pielęgnacji włosów i skóry głowy. Często dane nam jest spotkać osoby, które naprawdę o nie nie dbają. nie myją włosów przynajmniej raz w tygodniu, nie czeszą ich, nie podcinają chociaż samych końcówek co jakiś czas. Te włosy są wtedy przetłuszczone, skołtunione i zniszczone. Nie dość, że wyglądają ohydnie to jeszcze do tego nie pachną za ładnie. Dlatego też kiedy decydujemy się na zapuszczenie dłuższych włosów nie wystarczy tylko podjąć decyzji, ale trzeba również o nie odpowiednio dbać. Dlatego też na ogół kobiety wolą kiedy panowie mają krótkie włosy, a panowie lubią kiedy panie mają długie lub średniej długości. Tym samym nie mamy nic przeciwko długim włosom, ważne tylko by o nie dbać i je pielęgnować.

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top