Jak zostać seksualnym wykrywaczem kłamstw

Solarium Ursynów Możliwość komentowania Jak zostać seksualnym wykrywaczem kłamstw została wyłączona 30
Jak zostać seksualnym wykrywaczem kłamstw
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak zostać seksualnym wykrywaczem kłamstw

Załóżmy, że wchodzisz do pomieszczenia i na widok szałowej babki stojącej przy bufecie oczy wypadają ci z orbit. Ona odwraca głowę, zerka na ciebie i już się stało. Już jest po wszystkim. Niczym koń na aukcji, zostałeś oficjal­nie wyceniony i już zadecydowała, czy jesteś niepokonanym zwycięzcą, czy niedołężnym kucykiem, którego należałoby oddać do domu starców. Kobiety są absolutnie bezlitosne w swoich, często pochopnych, werdyktach dotyczą­cych mężczyzn. Są też szalenie podatne na opinie koleżanek. To dlatego tak często widzisz je pochłonięte rozmową, gdy szepczą coś między sobą, wciąż na ciebie spoglądając.

Zazwyczaj kobieta przyporządkowuje mężczyznę do jednej z czterech ka­tegorii:

Zwycięzca

Myśli o tobie: „O, ten jest naprawdę fajny!”. Chce poznać cię bliżej i jeśli tylko nie narobisz zamieszania jakimś wyjątkowo głupim posu­nięciem, jest twoja.

Potencjalny kandydat

Myśli o tobie: „Hm, nieźle”. Ale jeszcze musi ocenić cię jury. Miej się więc teraz na baczności.

Przegrany

Myśli o tobie: „Mam nadzieję, że nie będzie próbował mnie podry­wać”. Musisz być naprawdę bystry, aby zmienić bieg rzeczy.

D.U.P. (Dziwaczny Upierdliwy Palant)

Myśli o tobie: „Co za dupek!”. Lepiej od razu się poddaj.

Być może przyjdzie ci do głowy słuszne pytanie, czy możesz zostać prze­klasyfikowany, gdy poznacie się bliżej, mimo że oceniła cię już na podstawie wyglądu. Jasne, może dojść do migracji między tymi czterema kategoriami. Potencjalny kandydat może zostać Zwycięzcą, jeśli zręcznie rozegra swoją partię. Ale równie szybko, przez jakieś jedno głupie posunięcie, może spaść do pozycji Przegranego. Ale i Przegrany może sobie z czasem wypracować pozycję Zwycięzcy. Istnieją także typy mieszane, jak Potencjalny kandydat/ Zwycięzca i Potencjalny kandydat/Przegrany. Co do ostatniej kategorii, jeśli już raz zakwalifikowała cię jako Dziwacznego Upierdliwego Palanta, to z du­żym prawdopodobieństwem na zawsze nim zostaniesz.

Musisz jednak zapamiętać, że Zwycięzca jednej kobiety, dla drugiej od samego początku, może być Przegranym i odwrotnie. I to jest dla ciebie naj­istotniejsze (i dotyczy wszelkich wariacji).

Wychodzę z założenia, że nie jesteś totalnym D.U.P.-kiem (inaczej nie miałbyś na tyle rozumu, aby wejść na tego bloga), więc bierz się ostro do roboty.

99,99% mężczyzn rozgląda się wokół siebie i, gdziekolwiek się znajduje, zadaje sobie pytanie: „Która z obecnych kobiet kwalifikuje się do podry­wu?” Większość z was wchodzi na każde przyjęcie jako penis z doczepionym u boku facetem. To on przyznaje punkty najbardziej atrakcyjnej babce na sali i resztę wieczoru spędza, kombinując, jak ją poznać. Staje na głowie, żeby ją skutecznie sobą zainteresować, i w końcu, gdy ona znika z innym facetem, czuje się jak nieudacznik. Tymczasem mniej więcej pół tuzina seksownych panienek zasypywało go wyraźnymi sygnałami seksualnymi, jak nowożeń­ców obsypuje się ryżem. Przegapił jednak dokładnie każde z ziaren. Tak więc twoje pierwsze pytanie powinno brzmieć: „Której z nich ja się podobam?” A dopiero następne: „Która z nich podoba się mnie?”

Pamiętaj o przepisie na gwarantowany sukces doktora Dana…

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top