Kremy dotleniające

Fryzjer dziecięcy Warszawa Możliwość komentowania Kremy dotleniające została wyłączona 82
Kremy dotleniające
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

moda (3)Kremy dotleniające wbrew swojej nazwie nie zawierają tlenu, zawierają natomiast związki, które pobudzają skórę do lepszego oddychania a właściwie do przyjmowania większej ilości tlenu zarówno z krwi jak i powietrza. W takich kremach zwykle znajduje się koenzym Q10, antyutleniacze (witaminy E, A, C świetnie radzące sobie w walce z wolnymi rodnikami), substancje nawilżające i ujędrniające oraz mikroelementy.
Takie kremy szczególnie polecane są osobom, które mają przesuszoną, napiętą i bardzo szorstką skórę, przebywającym w klimatyzowanych pomieszczeniach i nałogowym amatorom nałogu tytoniowego.
Takie kremy przeznaczone są do stosowania każdego dnia (wyjątkowo nie powinny ich stosować osoby, które mają popękane naczynka krwionośne (cera naczynkowa) i trądzik. Takie osoby powinny unikać nie tylko kremów dotleniających, ale także innych zabiegów dotleniających).

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top