Najlepszy tusz do rzęs

Fryzjer galeria Ursynów Możliwość komentowania Najlepszy tusz do rzęs została wyłączona 184
Najlepszy tusz do rzęs
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

najlepszy-tusz-do-rzes-2Najlepszy tusz do rzęs to taki, który pasuje nam na każdą okazję, z którego zawsze jesteśmy zadowolone, który nie skleja nam rzęs i nie zasycha ani się nie rozmazuje. Jednak jak znaleźć takie cudo?

Niestety nie ma dobrej drogi. Pierwszym krokiem może być przeszukanie forów internetowych. Jeśli okaże się, że wiele kobiet pisze negatywnie o danej marce, warto z niej zrezygnować. Następnie- nie warto brać tych najtańszych tuszy, jednak nie oznacza to, że musimy kupować drogie. Warto tu zaznaczyć, że drogie z kolei czasem też nie zawsze charakteryzują się wysoką jakością, a jak już są świetne- to aż za bardzo. Potrzeba wtedy specjalnych, dobrych kosmetyków do ich zmycia.

Trzeba się także dokładnie przyjrzeć swoim rzęsom i znaleźć to, co najbardziej nadaje się do poprawy. Jeśli uważamy, że ich najsłabszą cechą jest cienkość- wybierzmy tusz pogrubiający. Jeżeli z kolei narzekamy na to, że one co prawda są gęste i mocne, jednak jednocześnie krótkie- wybierzmy tusz wydłużający.

Na koniec warto zaznaczyć, że wcale nie zawsze najlepszym wyborem jest tusz czarny.

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top