Nie przypominasz jej ojca – nie masz szans

Kosmetyki Możliwość komentowania Nie przypominasz jej ojca – nie masz szans została wyłączona 52

Nie przypominasz jej ojca – nie masz szans

No cóż, prawda jest taka, że albo przemawiasz, albo nie. Ale nawet jeśli nie, to jeszcze nie wszystko stracone. Nieważne, jakimi cechami obdarzyła cię Matka Natura, jest wiele rzeczy, dzięki którym możesz przechylić szalę na swoją korzyść. Mężczyźni notorycznie pytają na moich zajęciach: „Czy ko­biety lubią jeśli… robię to lub tamto?”. Przykro mi, ale odpowiedź pozostaje wciąż niezmienna, to zależy od kobiety. Żaden styl nie jest w stanie zadowolić wszystkich kobiet świata.

Facet, który ma do czynienia z kobietami, czuje się jak termit w jo-jo. Dla jednej z nich jesteś facetem z jej snów, a dla drugiej chodzącym koszmarem. Jedna uważa, że siedzisz na workach pieniędzy, a inna, że nie śmierdzisz gro­szem. Czasem, żeby zrobić na niej wrażenie, musiałbyś zdobyć Pokojową Na­grodę Nobla, inna zadowoli się w pełni, jeśli nie wpakujesz się w kłopoty i nie wylądujesz w pudle.

Naturalnie istnieją też pewne uogólnienia, jeśli chodzi o preferencje ko­biet. Żadna nie będzie zachwycona, gdy zaczniesz puszczać bąki w towa­rzystwie, czy też będziesz nieustannie perorował na swój temat, a następnie zabierzesz ją do drogiej restauracji, by na koniec stwierdzić, że zapomniałeś zabrać portfela. Nie zachęcisz też żadnej kobiety, przedstawiając siebie jako skończoną sierotę mającą żałosne życie towarzyskie. Pomijając więc to co oczywiste, nie ma jednej wspólnej wielkości, która odpowiadałaby wszyst­kim.

Jasne, odrywaj te, które ci się podobają, ale jeśli nigdy więcej nie chcesz dostać kosza, upoluj sobie tę jedną jedyną.

Oczywiście z chęcią ci w tym pomogę i wyjaśnię, co lubi większość ko­biet, aby twoje szanse, niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdziesz, wzrosły. Będę wplatać te informacje pomiędzy wersy Erotycznych sygnałów.

Bądź świadom jej sygnałów seksualnych, to chyba moje najważniejsze przesłanie. Słowa Johna F. Kennedyego będą rozbrzmiewać jeszcze przez stulecia: „Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie, pytaj, co ty możesz zrobić dla twojego kraju”.

Cóż, motto mężczyzny, który odnosi sukcesy u kobiet, znawcy USS, brzmi: „Nie pytaj, kto najbardziej kręci mnie, lecz kogo ja najbardziej kręcę?”. A po­tem zerwij z drzewa najbardziej soczystą brzoskwinię. Wiesz przecież, że co najmniej w jednej kwestii się ze sobą zgadzacie. Macie doskonały gust co do mężczyzn!

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top