Olejek kokosowy na włosy

Solarium Ursynów Możliwość komentowania Olejek kokosowy na włosy została wyłączona 50
Olejek kokosowy na włosy
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

olejek-kokosowy-na-wlosy-4Olej kokosowy jest produktem, który, ze względu na swoją wszechstronność,zdobywa coraz większą liczbę zwolenników. Pierwszym możliwym zastosowaniem tego oleju jest stosowanie go do smażenia zamiast najczęściej stosowanego oleju rzepakowego czy słonecznikowego. Posiada on więcej cennych substancji odżywczych i jest zdrowszy, nie jest także szczególnie drogi.
Kolejnym zastosowaniem oleju kokosowego są jego właściwości kosmetyczne. Można go używać do smarowania skóry zamiast balsamu, do rąk – zamiast kremu czy do ust – zamiast pomadki nawilżającej. Zapewnia on doskonałe odżywienie i zabezpieczenie, przynosząc efekt gładkiej, przyjemnej w dotyku skóry. Innym zastosowaniem jest olejek kokosowy na włosy. Jest to doskonała metoda na uzyskanie zdrowych, zadbanych i pięknych włosów. Wystarczy regularnie nakładać na jakiś czas olej, a następnie zmyć go szamponem. Po wyschnięciu włosy z pewnością będą bardziej miękkie, lśniące i gładkie niż przed zabiegiem.
Olej kokosowy jest więc produktem znajdującym bardzo szerokie zastosowanie. Może być stosowany zarówno w kuchni – jako bardziej wartościowy zamiennik innych olejów, jak i przy pielęgnacji całego ciała – ust, dłoni, skóry i włosów. Z pewnością warto zaopatrzyć się w słoiczek tego oleju, aby przekonać się o jego właściwościach.

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top