Oliwka Johnson

Zlotarybka Możliwość komentowania Oliwka Johnson została wyłączona 48
Oliwka Johnson
1 vote, 3.00 avg. rating (67% score)

oliwka-johnson-2Okres ciąży to dla każdej kobiety nie lada wyzwanie. Zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym jest to straszny wysiłek.

Ciało kobiety wraz z każdym tygodniem się zmienia, a skóra rozciąga. To właśnie dlatego tak istotna jest właściwa pielęgnacja skóry w trakcie trwania ciąży.
Pomoże to prawdopodobnie uniknąć nieestetycznych blizn i rozstępów, które pojawiają się na ciele w najbardziej narażonych miejscach czyli na brzuchu i na piersiach. Warto wtedy stosować specjalne kremy i balsamy nawilżające, które w odpowiedni sposób przygotują skórę na rozciąganie. Bardzo dobra do tego celu jest oliwka Johnson. Wklepywana w mokrą skórę przynajmniej dwa razy dziennie pomaga rozciągnąć włókna kolagenowe i przygotować skórę na nadchodzące zmiany. Warto kupić ten specyfika w drogerii jeszcze przed tym jak brzuszek zaczyna rosnąć. Wówczas będziemy mieć pewność, że ciało zostanie przygotowane na nadchodzące zmiany. Oliwka nie jest droga, a w porównaniu do innych preparatów nawilżających działa wręcz cuda.

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top