Scorpions skates

Styl i Uroda Możliwość komentowania Scorpions skates została wyłączona 4
Scorpions skates
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

AKTYWNE SZALEŃSTWO

W tym sezonie, szczególnie w większych miastach, zapanowała moda na bardzo aktywne spędzanie wolnego czasu. Parki pełne są biegaczy, rowerzystów i rolkarzy, na trawie spotkać można ludzi ćwiczących jogę.

Zazwyczaj sporty uprawiane hobbystycznie nie wymagają specjalistycznego ubioru, ale jeśli chcesz wyglądać modnie i wygodnie, warto wybrać się na zakupy. A wybór jest ogromny. W zależności od temperatury panującej na zewnątrz wybierz tkaniny przepuszczające powietrze albo dodatkowo ocieplane. Jeśli chodzi o kolory, to zastanów się nad kolorowym akcentem, jednak postaraj się nie przesadzić – „pstrokacizna” nie jest w modzie.

Jeśli zamiast biegać wolisz poruszać się na kółkach – nic prostszego. Trzeba tylko rozejrzeć się nad odpowiednim sprzętem. Możesz wybierać pomiędzy rowerem, deskorolką, łyżworolkami czy nartorolkami. Ostatnio wracają też do łask wrotki, w tym bardzo modne wrotki skorpion. Sprawdzą się szczególnie w mieście. Są szczególnie wygodne, bo nie wymagają przebierania obuwia – wystarczy wsunąć stopy we wrotki skorpion i można ruszać w drogę!

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top