Stroje kąpielowe jednoczęściowe

Fryzjer dziecięcy Warszawa Możliwość komentowania Stroje kąpielowe jednoczęściowe została wyłączona 70

Stroje kapielowe jednoczesciowe (6)Wybór stroju kąpielowego może okazać się prostym zadaniem, o ile kupująca zdaje sobie sprawę, że niektóre modele mogą nie pasować do jej figury.

Zdecydowanie najłatwiejsze zadanie należy do posiadaczki figury typu klepsydra. Ta może pozwolić sobie na wszystkie typy i modele strojów kąpielowych – we wszystkich będzie jej do twarzy. Jedyne, na czym trzeba się mocniej zastanowić, to odcień kolorystyczny. Powinien on współgrać z karnacją kupującej.

Inaczej jest w przypadku kobiety o figurze banana. Na tej jednolitej sylwetce źle prezentują się tradycyjne stroje dwuczęściowe. Na szczęście, stroje kąpielowe jednoczęściowe wracają do łask. Uwagę kupującej powinny zwrócić stroje z wyciętymi bokami lub o bokach innego koloru, co optycznie spowoduje iluzję wcięcia w talii. W takim stroju kąpielowym każda kobieta o figurze banana będzie czuła się fantastycznie.

Wybór odpowiedniego stroju kąpielowego, jak i każdego elementu garderoby, jest nie lada wyzwaniem. Posiadaczki różnych typów figur powinny wybierać modele strojów odpowiednie do swoich kształtów.

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top