Garnitury Ślubne

Kosmetyki Możliwość komentowania Garnitury Ślubne została wyłączona 76

Garnitury slubne (2)Myśląc o ślubie wiele z nas widzi oczyma wyobraźni pannę młodą ubraną w przepiękną, białą suknię ślubną i potrafi opowiedzieć o jej najdrobniejszych dodatkach. Nie zapominajmy jednak o tym, że obok panny młodej stoi pan młody, którego ubiór choć wprawdzie nie wzbudza aż tylu emocji, jest tak samo ważny.

Projektanci mody ślubnej oferują panom, oprócz smokingów i fraków, różnorodne garnitury ślubne. Wśród nich znajdziemy dwurzędowe i jednorzędowe, zapinane na jeden guzik lub kilka. Każdy z panów może wybrać krój, który będzie idealnie pasował do jego sylwetki i pozwoli czuć się elegancko, a zarazem wygodnie i komfortowo w tym najważniejszym dniu w życiu. Do wyboru są marynarki o prostym kroju bądź zwężanym, podobnie jak i spodnie, które mogą być szerokie, proste, lekko rozszerzane lub zwężane.
Jeśli chodzi o kolorystykę, to w przypadku garniturów do ślubu modna jest oczywiście ponadczasowa czerń, ale coraz częściej młodzi decydują się na kolorowy strój, który ma podkreślić radosny nastrój tego dnia.

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top