Solarium Warszawa Ursynów

Fryzjer Ursynów Możliwość komentowania Solarium Warszawa Ursynów została wyłączona 571

Nasza doświadczona kadra służy Państwu konsultacjami w zakresie optymalnego, bezpiecznego czasu opalania, a także wyjaśni jak się opalać, aby uzyskać najlepszy efekt.
Dysponujemy dwoma typami solarium – przestronną kabinę Turbo Opal Fitness i bardzo wygodne łóżko Ergoline Avantgarde 600 UTP.

Kabina służy do opalania się na stojąco, dzięki czemu osoby o wysokim wzroście mogą z niej korzystać bez żadnego problemu. Jest w niej tyle miejsca, że osoby, które lubią aktywny wypoczynek mogą w niej tańczyć w rytm muzyki. Wygrzewając się w solarium, słuchając nastrojowej muzyki można o każdej porze roku przenieść się w marzeniach w dowolne miejsce na ziemi i poświecić parę minut na pełny relaks. To jest szczególnie cenne w czasie jesiennej i zimowej chandry, która dopada w końcu każdego, kiedy za oknem plucha i dni są zbyt krótkie. Taka „słoneczna” kąpiel na pewno poprawi każdemu nastrój. Inne korzyści z opalania w solarium to oczywiście rewelacyjny odcień skóry, która z lekką opalenizną wygląda zdrowo i atrakcyjnie. Dodatkowo z różnych źródeł dowiedzieć się możemy o badaniach potwierdzających, że zażywanie kąpieli „słonecznych” w solariach podnosi poziom witaminy D w organizmie, co z kolei wpływa na stan kości, zębów oraz ogólną odporność organizmu. Znacznej poprawie ulega także metabolizm cholesterolu.
Dla tych, którzy preferują leżakowanie przeznaczyliśmy bardzo wygodne, nowoczesne, profilowane łóżko opalające, wyposażone w klimatyzację. Kształt łóżka jest tak dopasowany, że w czasie opalania można czuć się bardzo komfortowo. Istnieje możliwość
zmniejszenia intensywności opalania ramion i twarzy. W czasie seansu można również wysłuchać sporo ciekawostek na temat opalania albo po prostu zanurzyć się w nastrojowej muzyce.
Nasze solaria spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i posiadają stosowne certyfikaty.

słowa kluczowe: inoa koloryzacja, złota hybryda, inoa warszawa, kwas migdałowy warszawa, manicure rybki, solarium słoneczko ursynów, clarena cennik, manicure ursynów, fryzjer dziecięcy ursynów, złota rybka warszawa

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top