Złota rybka fryzjer

Fryzjer dziecięcy Warszawa, Fryzjer galeria Ursynów, Fryzjer Ursynów, Solarium Ursynów, Zlotarybka, Złota rybka Ursynów Możliwość komentowania Złota rybka fryzjer została wyłączona 164

Fryzjer z miłością do rybek

Każdy fryzjer ma swoje hobby. Pan Andrzej, każdego dnia rozpoczyna swoją pracę w salonie fryzjerskim, przygotowując oryginalne uczesanie dla swoich klientów. Stara się być w tym jak najlepszy.

Uczesanie, dla Pana Andrzeja jest bardzo ważne. Wymaga od siebie coraz to bardziej interesujących i niekonwencjonalnych fryzur. Nie tylko dlatego, że jest to jego praca, i chce być w swoim zawodzie najlepszy, ale także dlatego, ponieważ sam się przy tym dobrze bawi.

Jednak po wielu godzinach pracy, gdy kończy swój dzień przy nożycach, zamyka lokal i idzie się odprężyć. Jednym z jego ulubionych zajęć jest siedzenie w miejscu, gdzie może wypić spokojnie kawę i oglądać różne rybki, które bardzo go interesują. Takim lokalem jest „Salon Złota Rybka”.
W tym miejscu spotyka ciekawych i interesujących ludzi, z którymi długo rozmawia na różne tematy i przy okazji może nacieszyć oczy swoim zamiłowaniem do rybek, które w tym salonie jest bardzo dużo.

Po kilku kwadransach, pan Andrzej wraca do domu, i czuje się spełniony udanym dniem.

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top