Złota rybka Warszawa

Fryzjer dziecięcy Warszawa, Fryzjer galeria Ursynów, Fryzjer Ursynów, Solarium Ursynów, Zlotarybka, Złota rybka Ursynów Możliwość komentowania Złota rybka Warszawa została wyłączona 205

Idealny salon fryzjerski dla każdego

Dobry fryzjer to skarb. Nieraz trzeba się długo naszukać, żeby taki znaleźć. Salon Złota Rybka jest odpowiedzią na takie zapotrzebowanie. Oferta firmy obejmuje szeroki zakres usług, od strzyżenia i modelownia, poprzez farbowanie, aż po upięcia na różne okazje. Można również skorzystać z zabiegów na włosy o charakterze odżywiającym, naprawczym etc. czy założyć doczepy. Oczywiście oferta dotyczy zarówno mężczyzn jak i kobiet. Każdy fryzjer w tym salonie to fachowiec najwyższej klasy. Pracownicy są starannie dobierani pod kątem umiejętności oraz mają możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach co dodatkowo podnosi ich kwalifikacje. Poza tym są miłymi, sympatycznymi, zawsze uśmiechniętymi ludźmi. Właściciele dbają aby salon Złota Rybka był na bieżąco z nowościami w świecie fryzjerskim. Używany sprzęt jest nowoczesny. Zadbano również o miły, przyjemne dla oka wystrój. Dzięki czemu salon Złota Rybka jest miejscem gdzie chce się wracać. Ceny za usługi są bardzo konkurencyjne, biorąc pod uwagę jakość świadczonych usług.

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top