pedicure z rybami warszawa

Solarium Ursynów Możliwość komentowania pedicure z rybami warszawa została wyłączona 285

Dlugie modne sukienki (4)Wraz z modą na lata dziewięćdziesiąte nastąpił powrót stylu grunge. To nie tylko skórzane kurtki i podarte dżinsy. To także bardziej kobieca odsłona tego stylu w postaci chokerów i długich sukienek na ramiączkach. Jak nosić dlugie modne sukienki w stylu lat ’90?
Mowa tu o bardzo charakterystycznym kroju. Sukienka jest prosta, sięga do połowy łydki. Ma dość długie i cienkie ramiączka, oraz dekolt w karo. Możemy ją obserwować w dwóch odsłonach.
Na co dzień jest to sukienka czarna, najczęściej z welwetu. Pod nią koniecznie biały t-shirt z buntowniczym napisem. Dodatki? Ciężka torba i martensy. Obowiązkowo także choker z szerokiej wstęgi aksamitu.
Wieczorowa wersja tego trendu jest znacznie bardziej subtelna. Sukienka wykonana jest z atłasu, bądź tafty. Zazwyczaj też jest w pastelowym kolorze, np: kremowym, bądź lila. Zakłada się do niej czółenka pod kolor i maleńką torebkę na łańcuszku.  Dla zwiększenia szyku – futrzana etola. Oczywiście ekologiczna. Styl ten można spotkać w lookbookach wielu znanych marek i być może będzie on modny jeszcze przez kilka sezonów.

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top