Kosmetyki ekologiczne

Moda Możliwość komentowania Kosmetyki ekologiczne została wyłączona 292

Kosmetyki ekologiczne (9)Kobiety chcą być piękne. To się nie zmieniło od tysięcy lat. Już Kleopatra kąpała się w mleku i malowała, czym uwiodła Juliusza Cezara.
Przez wiele, wiele lat, kosmetyki były szkodliwe, a nawet niebezpieczne dla użytkowniczek. Oparte na rtęci czy ołowiu, powodowały łysienie, krosty czy przedwczesną starość. Najlepszym tego przykładem jest królowa Elżbieta I.
Współczesne kosmetyki są bardziej naturalne, oparte na wyciągach z roślin i naturalnych olejach. Wśród nich, coraz większym zainteresowaniem cieszą się kosmetyki ekologiczne, które nie zawierają parabenów czy innych substancji syntetycznych.
Kosmetyki ekologiczne są wyznacznikiem współczesnej kobiety, która zwraca uwagę na panującą modę a przede wszystkim dba o zdrowie.
Już nasze babcie  mawiały, że naturalna skóra jest najpiękniejsza. Kosmetyki ekologiczne doskonale uzupełniają ten obraz, dbają o skórę a przede wszystkim są bezpieczne dla nas i środowiska. To bardzo ważne w naszym coraz bardziej brudnym świecie. Oby nasza planeta wytrzymała z nami jak najdłużej.

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top