Nie masz pomysłu na prezent? Kup perfumy!

Kosmetyki Możliwość komentowania Nie masz pomysłu na prezent? Kup perfumy! została wyłączona 49

Często zdarza się, że zaproszeni na jakieś spotkanie czy uroczystość mamy problem z kupieniem prezentu. Właściwie co kupić – książkę, płytę? Na przykład wybierając się do znajomego na imieniny. No cóż książka czy płyta to nie jest najlepsze rozwiązane. Przecież nie możemy być pewni czy trafimy w czyjś gust lub też takowej już w swej kolekcji nie posiada. Dlatego dobry rozwiązaniem jest kupić perfumy męskie. Jeśli to nasz dobry znajomy to znamy jego zapachowe upodobania. Natomiast jeśli nie to warto zapytać kogoś z jego bliskich czy dziewczynę jakich perfum używa.

Analogicznie sytuacja wygląda jeśli chodzi o panie. Jeśli nie wiesz co kupić dziewczynie na rocznicę waszej znajomości to kup jej perfumy damskie. Bądź pewien, że sprawisz jej tym ogromna przyjemność. Kobiety bardzo lubią wszelkiego rodzaju produkty pielęgnujące i upiększające. Choć w swoich kosmetyczkach mają wiele różności to na pewno perfumy damskie przydadzą się bardzo. Oczywiście upodobania zapachowe to kwestia indywidualna każdego człowieka. Jednak są pewne zapach uniwersalne, które każdemu przypadną do gustu.

Najbardziej popularne perfumy męskie to te należące do grupy zapachów drzewnych, powstałych na bazie sandałowca, paczuli, cedru i wetywerii (gatunek azjatyckiej trawy). Nie mniejszą popularnością cieszą się wśród panów zapachy oparte na nucie paprociowej. Te perfumy męskie tworzy się na bazie mchów, lawendy oraz ziół, takich jak: kolendra, geranium, bazylia. Upodobania pan są nieco odmienne. Choć niektóre nutu zapachowe są wspólne, chociażby zdobywające ostatnimi czasy wśród nich popularność wspomniane wyżej zapachy drzewne. Popularne perfumy damskie to te o zapachach kwiatowych. Do ich produkcji używa się m.in. narcyzów, róż, konwalii. Kobiety lubią też zapachy orientalne.

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top