Tampony czy Podpaski

Moda Możliwość komentowania Tampony czy Podpaski została wyłączona 214

tampony-czy-podpaski-4Tampony czy podpaski – co poradzić nastolatce?

Młode dziewczyny w czasie pierwszych miesiączek mogą czuć się bardzo zagubione w świecie marek artykułów higienicznych. Ich największym dylematem jest: tampony czy podpaski. Sprawdź, co warto im doradzić.
Niektóre dziewczynki obawiają się używania tamponów na co dzień. Warto jednak zaznaczyć, że odpowiednio dobrane tampony dla dziewcząt w ich wieku są w pełni bezpieczne, a na dodatek bardzo wygodne. Będzie to także świetny sposób, by ochronić się przed niechcianym przeciekaniem. Co najważniejsze, tampony pozwalają kontynuować uprawianie ulubionego sportu, dzięki nim nie muszą rezygnować z basenu lub biegania.
Dziewczęta w tym wieku boją się także przeciekania, nie chcą znaleźć się w niekomfortowej, czy zawstydzającej sytuacji. Wtedy warto poradzić im, żeby przetestowały kilka rodzajów tamponów lub podpasek i same wybrały takie, z którymi będą czuły się najbardziej bezpiecznie. Warto przy okazji wytłumaczyć im, że to nie wielkość czy grubość tych artykułów mają największe znaczenie w tym względzie.

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top