Już nigdy więcej nie usłyszysz „nie”

Solarium Ursynów Możliwość komentowania Już nigdy więcej nie usłyszysz „nie” została wyłączona 17
Już nigdy więcej nie usłyszysz „nie”
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Już nigdy więcej nie usłyszysz „nie”

Do tej pory omówiliśmy moc i wszechobecność ukrytych sygnałów seksu­alnych, a także wyjaśniliśmy sobie, dlaczego niektórym mężczyznom tak trudno je dostrzec. Udowodniliśmy też, jak bardzo natarczywe potrafią być niektóre kobiety, gdy chcą cię poznać, i dlaczego czują się jak panny młode porzucone przy ołtarzu, gdy odrzucasz ich niewypowiedziane propozycje. Teraz nadszedł czas, by porozmawiać o rozwiązaniu obu tych problemów za pomocą niewielkiego poszerzenia świadomości.

Pierwszym mężczyzną, jakiego w życiu spotkałam, świadomym istnienia ukrytych sygnałów seksualnych, był mój dentysta. Dr Dan wykazuje ude­rzające podobieństwo do tlenionej foki – okrąglutka twarz, śmieszny wąsik – nigdy jednak nie opuszcza żadnej imprezy ani lokalu bez uśmiechniętej dziewczyny, trzymając ją pod „płetwę”. W rzeczywistości ma tak bogatą hi­storię podbojów miłosnych, że kiedy był jeszcze dzieckiem, jak twierdzą jego przyjaciele, domagał się pielęgniarki zamiast butelki z mlekiem. Lecz Dan w pełni rozkoszuje się swoimi tryumfami, a jego motto brzmi: „Życie, wolność i radość poszukiwania”. O jego podbojach dowiedziałam się kilka lat temu, czekając na swoją kolejkę przed gabinetem. Rozmawiałam z recepcjonistką, opowiadając o mojej książce o miłości, a ona na to:

– Och, w takim razie powinnaś koniecznie porozmawiać z doktorem Da- nem. Niezły z niego pożeracz niewieścich serc.

– Serio? – zapytałam, myśląc, że chyba stroi sobie ze mnie żarty.

– Na jakiekolwiek pójdzie przyjęcie – czy to na spotkanie Izby Handlowej, czy na zjazd dentystów, imprezę towarzyską, poszukiwanie sponsora, ślub, a nawet pogrzeb, nigdy nie wychodzi sam, bez jednej z obecnych tam, atrak­cyjnych, samotnych kobiet – ciągnęła recepcjonistka. – Inni mężczyźni są tym kompletnie zdezorientowani – dodała po chwili – prawdę mówiąc, ja również.

Podobne wpisy związane z modą i urodą online:

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top